Ambasadorzy Eat Lovers

ROKSANA ŚRODA

ROKSANA ŚRODA

Dietetyk kliniczny, ambasador marki Eat Lovers

Na co dzień pracuje ze swoimi pacjentami on-line oraz dzieli się wiedzą dietetyczną na swoim profilu na Instagramie. Napisała kilka e-booków dietetycznych, które już teraz okazały się bestsellerami. Stworzyła serię gotowych planów dietetycznych. .

Prywatnie? Kocha podróżować, jeść i trenować! Cieszy się, że mogła dołączyć do rodziny Eat Lovers. Na firmowym profilu Eat Lovers na Facebooku oraz Instagramie od czasu do czasu będzie nagrywać live’y o tematyce dietetycznej - bądźcie czujni i oglądajcie.

KAROLINA LUBAS-KNYSAK

KAROLINA LUBAS-KNYSAK

Dietetyk kliniczny

Karolina ukończyła specjalizację z dietetyki klinicznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Od zawsze fascynowały ją tajniki funkcjonowania ludzkiego organizmu oraz to, jak dieta i żywienie mogą pomóc w poprawie zdrowia i samopoczucia. Na co dzień prowadzi gabinet online, gdzie pomaga swoim pacjentom wygrać walkę o zdrowie z pomocą indywidualnie dopasowanej współpracy dietetycznej. .

Przygotowane przez Karolinę diety dla Eatlovers są zawsze najwyższej jakości - zdrowe, odpowiednio zbilansowane, a przede wszystkim smaczne.

ALICJA JEROMIN

ALICJA JEROMIN

paralekkoatletka, sprinterka, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy i Świata, ambasadorka marki Eat Lovers

Ktoś mówi, że po prostu wychodzi z domu i biegnie, a ktoś – stawia sobie cele sportowe. Do tych drugich należy Alicja Jeromin– nowa ambasadorka Eat Lovers. .

Alicja jest paralekkoatletką, sprinterką specjalizującą się na dystansach 100 i 200 metrów. Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy i Świata a także siedmiokrotną medalistką Igrzysk Paraolimpijskich. Urodziła się bez lewego przedramienia, ale to nie oznacza, że nie chwyta życia pełnymi garściami 🙂 Uważa, że każdy z nas ma inne powody, dla których lubi biegać!

ANDRZEJ ZUBER

ANDRZEJ ZUBER

Instruktor fitness, ambasador marki Eat Lovers

Młody, żywiołowy, kontrowersyjny, uśmiechnięty, kochający muzykę i taniec, uwielbia też mocne treningi na wysokim tętnie, jumping frog, Strong Nation i Zumbę. Skończył technikum budowlane, chodził do szkoły muzycznej i uwielbiam śpiewać, a został instruktorem fitness z pasji do sportu. Często brał udział w charytatywnych maratonach Zumba. Znajdziecie Zuberka na 5 siłowniach na Śląsku 🙂