Catering dietetyczny Będzin

Serwowany przez Eat Lovers catering dietetyczny w Będzinie doskonale wpisuje się w potrzeby i upodobania kulinarne osób, które chcą się zdrowo odżywiać i zadbać o swoje samopoczucie oraz wygląd. Oferujemy szeroki wybór planów żywieniowych, obejmujących od 1000 do 3500 kalorii dziennie. To Ty wybierasz optymalny dla siebie zestaw, a jeśli potrzebujesz porady specjalisty w tym zakresie, to do Twojej dyspozycji jest nasz dietetyk. Podczas bezpłatnych konsultacji odpowie na wszystkie pytania, które Cię nurtują. Będziesz miał wówczas pewność, jaka dieta pudełkowa z naszej oferty pozwoli Ci zrealizować wyznaczony cel.

Poznaj nasze diety pudełkowe

Zanim zdecydujesz się na którąkolwiek z nich, postaw sobie cel, jaki chcesz z jej pomocą osiągnąć.

  • Marzysz o tym, aby schudnąć? Wybierz wariant żywieniowy, który w normalnym lub przyspieszonym trybie pozwoli Ci pozbyć się przeszkadzających kilogramów.

  • Przygotowujesz się do maratonu, jesteś zawodowym sportowcem, należysz do osób aktywnych? Opracowany przez nas sportowy catering dietetyczny zawiera różnorodne posiłki, które są zbilansowane na bazie węglowodanów z uzupełnieniem niezbędnej ilości białka oraz tłuszczów.

  • Musisz wyeliminować gluten i nabiał ze swojego menu? Zapewnimy Ci lekkostrawne posiłki, a zarazem treściwe dania bez tych produktów!

  • Chcesz zrezygnować z jedzenia mięsa? Dopasujemy dietę pudełkową, w której dominować będą warzywa, owoce, ryby, jaja i nabiał.

  • Przymierzasz się do zmiany nawyków żywieniowych? Chcesz jadać regularnie w domu albo pracy? Zapewnimy Ci smak tradycyjnych posiłków dostarczonych pod same drzwi!

W zależności od wyboru diety znajdziesz w niej m.in. różne rodzaje mięsa, ryb, produkty zbożowe, warzywa i owoce oraz nabiał. W każdy z tych produktów zaopatrujemy się u sprawdzonych dostawców. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby serwować Ci jedzenie smaczne, świeże oraz odpowiednio zapakowane. Nie znajdziesz w nim żadnych zbędnych dodatków, takich jak np. polepszacze smaku. Wszystkie przygotowane przez kucharzy dania otrzymujesz w termicznie zgrzewanych pojemnikach z atestatem do przechowywania żywności. Zamiast tracić czas na zakupy i przyrządzanie posiłków, dostajesz od nas gotowe jedzenie, a jedyne, co musisz zrobić, to podgrzać je w mikrofalówce.

Zamów catering dietetyczny z Eat Lovers!

Zapewniamy Cię, że dieta, na którą się zdecydujesz, będzie urozmaicona i pełna Twoich ulubionych produktów. Wybierając catering, masz także okazję poznać wiele innych smacznych dań.

Wybrany przez Ciebie zestaw dietetyczny dostarczamy pod każdy wskazany przez Ciebie adres w Będzinie. Ciesz się z dostawy zdrowego i pysznego jedzenia, spełniającego Twojego zapotrzebowanie żywieniowe. Przekonasz się, że konsumując właściwie dopasowane kalorycznie i pod względem produktów posiłki, poczujesz się znacznie lepiej i będziesz miał więcej energii każdego dnia.

Chcesz wcześniej przetestować oferowaną przez Eat Lovers dietę pudełkową, wybierz na zestaw testowy. Spróbuj, jak smakuje i… podejmij decyzję!

Wybierając catering dietetyczny z naszej firmy, oszczędzasz swój czas i pieniądze. Sprawdź to sam!

5 posiłków / 6 opcji kalorycznych

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kaloryczności

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kalorycznych

cena od 50zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kaloryczności

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 4 opcje kaloryczne

cena od 46zł/dzień

5 lub 6 posiłków / 4 opcje kaloryczne

cena od 58zł/dzień

2,3 lub 4 posiłki / 3 opcje kaloryczne

cena od 45zł/dzień

6 posiłków / 3 opcje kaloryczne

cena od 58zł/dzień

3 posiłki / 3 opcje kaloryczne

cena od 35zł/dzień

2 posiłki / 1 opcja kaloryczna

cena od 39,99zł/dzień