Catering dietetyczny Chorzów

Chciałbyś zmienić swoje nawyki żywieniowe, zdrowo jeść i dobrze wyglądać, jednak bez spędzania długich godzin w kolejkach zakupowych lub w kuchni? Catering dietetyczny w Chorzowie rozwiąże Twój problem! Nasza firma już od lat specjalizuje się w dostarczaniu odpowiednio zbilansowanych posiłków sportowcom, osobom odchudzającym się, uczulonym na gluten lub nabiał, niemającym czasu na gotowanie czy wegetarianom. Stworzyliśmy plany żywieniowe dopasowane do różnych oczekiwań i zróżnicowane kalorycznie. Dzięki temu wybierzesz wśród nich taki, który pomoże Ci osiągnąć cel, jaki sobie postawiłeś. Która z naszych diet pudełkowych będzie dla Ciebie odpowiednia? Sprawdź!

Catering dietetyczny dopasowany do Twoich potrzeb i upodobań!

W każdej diecie najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie wartościowych składników. Decydując się na jedną z naszych propozycji, możesz być pewien, że będzie właściwie zbilansowana, a przygotowane przez najlepszych kucharzy posiłki zagwarantują Twojemu organizmowi wszystko, czego potrzebuje, aby prawidłowo funkcjonować.

Proponowany catering dietetyczny bazuje na świeżych warzywach, owocach, mięsie, rybach oraz wielu innych produktach. Dzięki nim w Twoim jadłospisie nie zabraknie błonnika, białka, węglowodanów czy pozostałych niezbędnych składników.

W zależności od tego, jaki chcesz osiągnąć cel:

  • schudnąć,

  • zapewnić sobie odpowiednią ilość energii potrzebną do uprawiania sportu oraz właściwą regenerację i rozbudowę masy mięśniowej,

  • zmienić nawyki żywieniowe i zacząć się regularnie oraz zdrowo odżywiać,

  • usunąć z jadłospisu gluten, nabiał lub produkty ze zbyt wysokim indeksem glikemicznym,

  • przestać jeść mięso,

pomożemy Ci dopasować nasze propozycje diet pudełkowych oraz zapewnimy odpowiednią wartość energetyczną od 1000 do 3500 kalorii dziennie.

Gotujemy dla (i za) Ciebie!

Koniec z robieniem list zakupów, wertowaniem książek kucharskich i długimi godzinami spędzanymi w kuchni! Teraz my przejmujemy to zadanie! W ramach cateringu dietetycznego przyrządzamy dla Ciebie wartościowe posiłki odpowiednio zbilansowane w zakresie makro- i mikroskładników. Ty je tylko odgrzewasz i zjadasz o wyznaczonych porach. W ten sposób zaoszczędzasz czas i pieniądze oraz przejmujesz zdrowe nawyki żywieniowe.

Zastanawiasz się, czy nasz catering dietetyczny na dowóz w Chorzowie będzie Ci smakować? Zamów zestaw testowy i sprawdź!

Zdecyduj się na dietę pudełkową w Eat Lovers!

Nasi specjaliści dbają o to, aby plany żywieniowe były tak skomponowane, by zagwarantować najlepsze rozwiązania na konkretne wymagania. Do Ciebie tylko należy decyzja, jaka opcja będzie odpowiednia. Zawsze też możesz skorzystać z bezpłatnej porady dietetyka. To od niego np. dowiesz się, jakie składniki wystarczy wyeliminować z jadłospisu, abyś się lepiej poczuł, zrzucił zbędne kilogramy czy utrzymywał dobrą kondycję fizyczną. Wspólnie też obliczycie potrzebną Ci kaloryczność posiłków dopasowaną do Twojego trybu życia.

Koniec ze słodkimi przekąskami i fast foodami oraz nieregularnym jedzeniem! Zobacz nasze propozycje diety pudełkowej z dostawą do domu, biura lub każdego innego wygodnego dla Ciebie miejsca w Chorzowie i zmień swój styl żywieniowy!

5 posiłków / 6 opcji kalorycznych

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kaloryczności

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kalorycznych

cena od 50zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kaloryczności

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 4 opcje kaloryczne

cena od 46zł/dzień

5 lub 6 posiłków / 4 opcje kaloryczne

cena od 58zł/dzień

2,3 lub 4 posiłki / 3 opcje kaloryczne

cena od 45zł/dzień

6 posiłków / 3 opcje kaloryczne

cena od 58zł/dzień

3 posiłki / 3 opcje kaloryczne

cena od 35zł/dzień

2 posiłki / 1 opcja kaloryczna

cena od 39,99zł/dzień