Catering dietetyczny Częstochowa

Jak jeść, aby nie budzić się następnego dnia z dodatkowymi kilogramami? Marzysz o tym, aby zmienić wreszcie nawyki żywieniowe i zacząć regularnie się odżywiać? Postanowiłeś sobie, że przechodzisz na wegetarianizm? Skorzystaj z naszego cateringu dietetycznego na dowóz w Częstochowie! Jest to najlepsza opcja w każdym z powyższych przypadków, jak również wtedy, gdy prowadzisz intensywny sportowo tryb życia. Jak dopasować właściwy plan żywieniowy do Twoich potrzeb i oczekiwań? W tym już nasza rola! Każda z proponowanych diet pudełkowych jest odpowiednio zbilansowana przez naszych specjalistów i składa się z wartościowych produktów – takich, których Twój organizm będzie najbardziej potrzebował, abyś mógł zrealizować postawiony sobie cel. Jeżeli masz dylemat, na jaki wariant żywieniowy się zdecydować, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem. Pomoże Ci w tym wyborze i rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

Dopasuj dietę pudełkową do swoich potrzeb!

Nasza oferta zawiera dietę pudełkową dedykowaną osobom, które:

 • chcą schudnąć,

 • trenują mniej lub bardziej intensywnie,

 • są wegetarianami lub zamierzają przestać jeść mięso,

 • cierpią na insulinooporność, otyłość, cukrzycę,

 • nie tolerują glutenu lub laktozy,

 • postanowiły zmienić swoje nawyki żywieniowe i zacząć regularnie się odżywiać.

Każdy z tych celów można osiągnąć, jedząc odpowiednie produkty oraz trzymając się określonej kaloryczności. Dlatego właśnie tak ważny jest plan żywieniowy dostosowany do Twoich potrzeb, dzięki któremu przestaniesz odczuwać głód pomiędzy posiłkami, podjadać słodycze lub fast foody czy spożywać jedzenie tylko wtedy, gdy znajdziesz na to czas. Możesz w tym zakresie osiągnąć sukces nie tylko dzięki swojej silnej woli, motywacji, jaki Ci przyświeca, ale i dlatego, że odchodzi Ci problem wymyślania i gotowania dań. Te zadania są teraz po naszej stronie. Zadbamy o to, aby do jadłospisu nie wkradła się monotonia, a wszystkie serwowane potrawy wpisywały się w Twoje upodobania kulinarne.

Chcesz wiedzieć, jak smakuje nasz catering? Skorzystaj z zestawu testowego! W ten sposób sprawdzisz, czy odpowiadają Ci nasze dania, sposób dostawy oraz obsługa.

Postaw na catering dietetyczny Eat Lovers w Częstochowie!

Decydując się na catering pudełkowy z oferty Eat Lovers masz pewność, że wydajesz pieniądze tylko na tyle jedzenia, ile jesteś w stanie zjeść, bez jego wyrzucania. W zależności od wyboru diety w menu znajdą się ryby, niskotłuszczowe mięso, pieczywa pełnoziarniste, ciemne kasze, nabiał, świeże warzywa i owoce. Dopasujemy też liczbę posiłków – 3, 4, 5 lub 6.

Jak zamówić catering dietetyczny z dostawą na terenie Częstochowy? Na naszej stronie znajdziesz formularz, przez który złożysz stosowne zlecenie na wybrany przez siebie plan żywieniowy. O umówionej porze i pod wskazany adres dowieziemy Ci wybrane posiłki. Transportujemy je w odpowiednich warunkach chłodniczych oraz w opakowaniach przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Dania na ciepło odgrzejesz sobie w mikrofalówce, na kuchence gazowej bądź elektrycznej.

Przekonaj się, jak wiele zyskujesz, zmieniając dietę na pudełkową, idealnie dopasowaną do Ciebie!

Eat Lovers Catering Dietetyczny Częstochowa – jak zdrowo się odżywiać?

Dobrze zbilansowana dieta ma ogromny wpływ na nasze funkcjonowanie organizmu oraz zdrowie. A zatem co należy jeść aby być zdrowym? Oto są zasady zdrowego odżywiania:

 • Spożywaj posiłki niskokaloryczne, które mają małą objętość.
 • Jedz regularnie, co 3-4 godziny.
 • W Twoim codziennym jadłospisie powinno znaleźć się 4-5 posiłków.
 • Staraj się większość posiłków spożywać w pierwszej części dnia.
 • Wyeliminuj jedzenie późnym wieczorem i nocą.
 • Najpóźniej godzinę po przebudzeniu zjedz śniadanie. 
 • Ustal godziny posiłków i trzymaj się ich. Unikaj nadmiernego objadania się oraz podjadania.
 • Staraj się jeść w spokojnej atmosferze. Przeżuwaj dokładnie spożywane potrawy. 
 • Wyrzuć ze swojej diety produkty zawierające dużą ilość tłuszczu i cukru. Dotyczy to szczególnie żywności wysokoprzetworzonej, fast foodów, tłustych mięs, pełnotłustych produktów mlecznych oraz słodyczy.
 • Komponując posiłki zwróć uwagę, aby w każdym z nich znajdowały się warzywa lub owoce.
 • Wybieraj mało tłuste wędliny oraz chude gatunki mięs. Staraj się, aby Twoja dieta była różnorodna. Minimum 2 razy w tygodniu zamiast mięsa wybierz ryby.
 • Tłuszcze najlepiej spożywaj na surowo, jako np. dodatek do sałatek. Wybieraj zdrowe produkty: oleje roślinne, orzechy, nasiona, pestki, awokado.
 • Zrezygnuj ze smażenia, szczególnie na głębokim tłuszczu. Jako obróbkę termiczną wybieraj grillowanie, pieczenie lub gotowanie.
5 posiłków / 6 opcji kalorycznych

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kaloryczności

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kalorycznych

cena od 50zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kaloryczności

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 4 opcje kaloryczne

cena od 46zł/dzień

5 lub 6 posiłków / 4 opcje kaloryczne

cena od 58zł/dzień

2,3 lub 4 posiłki / 3 opcje kaloryczne

cena od 45zł/dzień

6 posiłków / 3 opcje kaloryczne

cena od 58zł/dzień

3 posiłki / 3 opcje kaloryczne

cena od 35zł/dzień

2 posiłki / 1 opcja kaloryczna

cena od 39,99zł/dzień