Catering dietetyczny Gliwice

Chcesz zacząć dobrze się odżywiać, żeby lepiej zadbać o swoje zdrowie? Możemy Ci w tym pomóc! Oferowany przez catering dietetyczny z dostawą do domu lub pod każdy inny wskazany przez Ciebie adres na terenie Gliwic jest świetnym rozwiązaniem w realizacji Twojego planu! Proponujemy odpowiednio zbilansowane i zróżnicowane plany żywieniowe oraz różną liczbę posiłków. Dzięki temu możesz zdrowo jeść zarówno w pracy, jak i w domu – trenując lub odchudzając się, będąc uczulonym na gluten, chorując na cukrzycę lub inne choroby. Odchodzi Ci za to robienie zakupów, wymyślanie posiłków oraz ich przygotowywanie. Dostajesz od nas gotowy i smaczny pakiet składający się z produktów, które lubisz.

Wybierz jedną z naszych diet

Proponujemy Ci różne warianty diety pudełkowej, różniące się kalorycznością oraz jadłospisem. W zależności od Twoich potrzeb catering dietetyczny może wynosić od 1000 do 3500 kcal dziennie, które rozkładamy w 3, 4, 5 lub 6 posiłkach. Nasze produkty polecamy m.in.:

  • osobom aktywnym fizycznie/sportowcom,

  • wegetarianom,

  • weganom,

  • tym, którzy zamierzają zrzucić zbędne kilogramy,

  • cukrzykom,

  • bezglutenowcom,

  • osobom aktywnym zawodowo, które nie mają czasu na gotowanie i jadają zazwyczaj w biurze.

Każdy więc wyszuka coś dla siebie w naszej ofercie. Dzięki bezpłatnym konsultacjom z dietetykiem możesz dowiedzieć się, jak się odżywiać i co powinno znaleźć się w Twojej diecie, abyś mógł właściwie zadbać o zdrowie i sylwetkę!

Smaczne i estetyczne zapakowane posiłki

Wszystkie posiłki, jakie trafią do Ciebie w ramach cateringu dietetycznego z dostawą na terenie Gliwic, są szczelnie i estetycznie zapakowane w termicznie zgrzewane pojemniki, mające atest do przechowywania żywności. Transportujemy je w odpowiednich warunkach chłodniczych, abyś miał pewność, że są świeże i wysokiej jakości. Kiedy otrzymasz swoją dietę pudełkową, każde danie bez problemu odgrzejesz w mikrofalówce.

Wszystkie posiłki, jakie dla Ciebie przygotowujemy, bazują na produktach najwyższej jakości, w które zaopatrujemy się u rodzimych dostawców. Korzystamy z warzyw i owoców pochodzących w ponad 80 procentach z polskich upraw. W każdym daniu otrzymujesz cenne składniki odżywcze, abyś mógł realizować swój cel dietetyczny, a jednocześnie dostarczać organizmowi potrzebne witaminy, makro i mikroelementy. Przekonaj się, że zamawiając dietę pudełkową w Eat Lovers możesz liczyć na wiele korzyści, a najważniejsze z nich to poprawa samopoczucia i wyglądu!

Catering dietetyczny z dostawą pod każdy adres w Gliwicach

Zaletą proponowanego przez nas cateringu jest także to, że dostarczamy go na terenie Gliwic wszędzie tam, gdzie będziesz chciał. Dzięki temu codziennie do Twojego domu, na adres firmowy lub inny, jaki nam wskażesz, trafia zbilansowana dieta pudełkowa dopasowana do Twoich potrzeb oraz oczekiwań smakowych. Jak ją zamówić? Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny na naszej stronie. Znajdziesz tu też cennik.

Chcesz spróbować, jak smakuje nasz catering dietetyczny? Spróbuj zestaw testowy! Przekonaj się, że jest smaczny, zdrowy i dostarczy Ci odpowiednią ilość kalorii! Czekamy na Twoje zamówienie!

5 posiłków / 6 opcji kalorycznych

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kaloryczności

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kalorycznych

cena od 50zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kaloryczności

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 4 opcje kaloryczne

cena od 46zł/dzień

5 lub 6 posiłków / 4 opcje kaloryczne

cena od 58zł/dzień

2,3 lub 4 posiłki / 3 opcje kaloryczne

cena od 45zł/dzień

6 posiłków / 3 opcje kaloryczne

cena od 58zł/dzień

3 posiłki / 3 opcje kaloryczne

cena od 35zł/dzień

2 posiłki / 1 opcja kaloryczna

cena od 39,99zł/dzień