Catering dietetyczny Katowice

Województwo śląskie słynie z najwyższego stopnia urbanizacji i gęstości zaludnienia. Jego stolicą są Katowice, kojarzone przede wszystkim z kopalniami i przemysłem. Górnictwo to ogromna część historii tego miasta, jednak coraz częściej zauważa się jego przemianę. Miejsce to nieustannie się rozwija, a jego piękno docenia ponad 320 tysięcy mieszkańców. To właśnie dla nich stworzyliśmy catering dietetyczny na dowóz w Katowicach. 

Rozbudowana oferta diety pudełkowej w Katowicach

Osoby pochłonięte studiami, pracą czy zajmowaniem się domem mogą mieć trudności z przygotowywaniem posiłków. Jeśli zmagasz się z brakiem chęci lub czasu na gotowanie, zapoznaj się z naszą ofertą diet pudełkowych na dowóz na terenie Katowic.

Wiemy, jak ważna jest różnorodność, dlatego przygotowaliśmy wersje m.in. wegetariańskie, mięsne, bez laktozy oraz ketogeniczne. Poszczególne jadłospisy mają również odmienną kaloryczność. Dzięki temu każdy klient może odnaleźć catering dietetyczny dopasowany do jego potrzeb i preferencji.

Oszczędność czasu dzięki diecie pudełkowej na dowóz

Nasza dieta pudełkowa z dowozem w Katowicach to znaczna oszczędność czasu. Posiłki przyjeżdżają gotowe do spożycia, dlatego nie musisz martwić się gotowaniem. Co więcej, to także sposób na zachowanie czystości w kuchni i ograniczenie sprzątania. Z cateringu dietetycznego mogą skorzystać wszyscy — sportowcy, osoby z nietolerancjami pokarmowymi oraz dolegliwościami zdrowotnymi. Z kolei dla Klientów, którzy nie spożywają mięsa, powstała dieta wegetariańska. 

Zapewniamy również okres testowy, w którego trakcie możesz ocenić, czy nasze jadłospisy Cię satysfakcjonują. Wszystkie rozpiski są tworzone przy współpracy z wykształconymi dietetykami. Dzięki temu otrzymujesz pewność, że przygotowane diety pudełkowe wegetariańskie, sportowe, czy odchudzające są zbilansowane. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wszystkie osoby, które chcą zmienić swoją rutynę. Wybierz wymarzony jadłospis i przekonaj się, ile czasu możesz zaoszczędzić!

5 posiłków / 6 opcji kalorycznych

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kaloryczności

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kalorycznych

cena od 50zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kaloryczności

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 4 opcje kaloryczne

cena od 46zł/dzień

5 lub 6 posiłków / 4 opcje kaloryczne

cena od 58zł/dzień

2,3 lub 4 posiłki / 3 opcje kaloryczne

cena od 45zł/dzień

6 posiłków / 3 opcje kaloryczne

cena od 58zł/dzień

3 posiłki / 3 opcje kaloryczne

cena od 35zł/dzień

2 posiłki / 1 opcja kaloryczna

cena od 39,99zł/dzień