Catering dietetyczny Kraków

Urokliwa starówka i Stary Rynek to prawdziwa wizytówka Krakowa. Popularnością cieszy się także słynny smok wawelski. Każdego roku miasto odwiedzają tysiące turystów, którzy chcą poczuć jego niepowtarzalny klimat. Zamieszkuje go ponad 780 tysięcy ludzi, dla których przygotowaliśmy naszą ofertę cateringu dietetycznego. Jeśli szukasz sposobu na zdrowe i szybkie posiłki, poznaj nas bliżej!

Wygodne żywienie z dietą na dowóz w Krakowie

Stosowanie się do ściśle określonego jadłospisu może okazać się wyzwaniem przy codziennym natłoku zajęć. Studia, praca oraz własne zainteresowania pochłaniają wiele czasu, nie pozostawiając chwil na gotowanie. Gdy czujesz, że regularne przygotowywanie posiłków Cię męczy, wybierz dietę pudełkową na dowóz. Działamy w Krakowie i okolicach, a pyszne dania dostarczymy prosto pod Twoje drzwi. W ofercie znajduje się m.in. opcja wegetariańska, ketogeniczna oraz sportowa.

Nasz catering dietetyczny uwzględnia indywidualne potrzeby Klienta. W związku z tym potrawy są układane przez certyfikowanych specjalistów. Dzięki temu proponowana dieta pudełkowa na dowóz jest zbilansowana i dostarcza potrzebne witaminy i minerały.

Zrezygnuj z gotowania dzięki diecie pudełkowej

W cateringu dietetycznym chodzi przede wszystkim o wygodę. Precyzyjnie zaplanowane posiłki zawsze docierają pod Twoje drzwi o ustalonej porze, dlatego możesz zrezygnować z gotowania. Dla osób niespożywających mięsa przygotowaliśmy także dietę pudełkową wegetariańską. Obecne w niej składniki odżywcze uzupełniają zapotrzebowanie na najważniejsze substancje, których często brakuje w samodzielnie stworzonym jadłospisie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą cateringu dietetycznego z dowozem dla wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic. Dostosowujemy swoje usługi do potrzeb klientów, dlatego w naszym menu odnajdziesz zarówno mięsne, jak i wegetariańskie propozycje. Zachęcamy również do skorzystania z okresu testowego, w którego trakcie możesz wypróbować wybraną dietę pudełkową i ocenić jakość usług.