Catering dietetyczny Łódź

Spożywanie zdrowych posiłków ze świeżych składników to warunek konieczny do utrzymania dobrej formy, atrakcyjnej sylwetki i zdrowia przez długie lata, jednak wiele osób nie ma na to czasu. Z myślą o klientach z Łodzi proponujemy dietę pudełkową, która rozwiązuje ten problem. W jej ramach dowozimy Ci posiłki pod same drzwi mieszkania czy biura we wskazane przez Ciebie dni tygodnia. Od Twoich decyzji zależy także zawartość i kaloryczność jadłospisu, dlatego jeśli poszukujesz elastycznego i zarazem wysokojakościowego cateringu dietetycznego, skorzystaj z naszych propozycji!

Zdrowo, smacznie i świeżo – catering dietetyczny w Łodzi

Doskonale wiesz, że od tego, co ląduje na Twoim talerzu, w znacznej mierze zależy Twoje zdrowie. Również kondycja fizyczna i sylwetka w dużym stopniu wynikają z codziennej diety. Jeśli chcesz się odżywiać zgodnie z zasadami dietetyki, postaw na oferowany przez naszą firmę catering. Zajmujemy się przyrządzaniem i dostarczaniem Twoich ulubionych potraw do domu czy biura. Jesteśmy przekonani, że elastyczne, bogate, smaczne, świeże i składające się wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych produktów menu spełni Twoje wszystkie wymagania.

Catering dietetycznych, który proponujemy klientom z Łodzi, to świetne rozwiązanie dla każdego, kto prowadzi aktywny tryb życia. Praca, rodzina, dzieci, hobby – wszystko to zajmuje wiele czasu, w związku z czym często go brakuje na przyrządzanie posiłków. Zamiast spożywać gotowe, niezdrowe, wysoko przetworzone i kaloryczne potrawy przygotowywane na szybko sięgnij po naszą dietę pudełkową, która stanowi połączenie wygody i smaku. Odżywiaj się zdrowo i trzymaj formę przez cały czas!

Dieta pudełkowa dla każdego

Zachęcamy do współpracy także osoby, które zamierzają pozbyć się nadwagi lub otyłości. Wśród dostępnych w naszej ofercie diet znajduje się m.in. jadłospis z niskim IG, który świetnie spisuje się w przypadku klientów chcących zrzucić nadmiarowe kilogramy, jak również u chorych na cukrzycę. Starannie dobrane menu o odpowiedniej kaloryczności, na które można liczyć w ramach współpracy z naszą firmą, to pierwszy i zarazem podstawowy krok na drodze do szczupłej, atrakcyjnej sylwetki.

Mamy świadomość bogactwa gustów i potrzeb naszych klientów, dlatego proponujemy bardzo różnorodne menu. Z powodzeniem dostarczamy posiłki wegetarianom, weganom czy osobom wybierającym ketogeniczny jadłospis, jednak poza nietypowymi dietami nasz catering dietetyczny zawiera także standardowe, domowe posiłki. Ponieważ powstają one ze świeżych, zdrowych i niskoprzetworzonych produktów, pod warunkiem ustanowienia ujemnego bilansu kalorycznego każde dostępne w naszej ofercie menu może pełnić funkcję pudełkowej diety odchudzającej.

Decydując się na nasz catering, poza kalorycznością i zawartością jadłospisu możesz wybrać także liczbę posiłków i dni, w których będziemy Ci je dostarczać. Złóż zamówienie za pośrednictwem strony WWW lub w razie potrzeby skontaktuj się z nami i postaw na wysokiej jakości catering dietetyczny w Łodzi!

5 posiłków / 6 opcji kalorycznych

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kaloryczności

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kalorycznych

cena od 50zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kaloryczności

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 4 opcje kaloryczne

cena od 46zł/dzień

5 lub 6 posiłków / 4 opcje kaloryczne

cena od 58zł/dzień

2,3 lub 4 posiłki / 3 opcje kaloryczne

cena od 45zł/dzień

6 posiłków / 3 opcje kaloryczne

cena od 58zł/dzień

3 posiłki / 3 opcje kaloryczne

cena od 35zł/dzień

2 posiłki / 1 opcja kaloryczna

cena od 39,99zł/dzień