Catering dietetyczny Rzeszów

Nieustannie rozwijający się Rzeszów każdego roku przyciąga tysiące turystów. Zainteresowanie wzbudza zarówno historia miasta, jak i jego niespotykana architektura. Łączą się tu różne style budowlane, które nadają mu wyjątkowy charakter. Zamieszkuje go ponad 180 tysięcy osób, dla których przygotowaliśmy dietę pudełkową na dowóz. W naszym cateringu dietetycznym umieściliśmy zarówno potrawy mięsne, jak i wegetariańskie. Poznaj nowe smaki i zbilansuj swoje posiłki razem z nami!

Rozpocznij zdrowe odżywianie z dietą pudełkową

Stosowanie ściśle określonego jadłospisu może przysparzać problemy. Aby ułatwić Ci nowy plan żywienia, w cateringu dietetycznym przygotowaliśmy m.in. takie wersje, jak:

  • wegetariańska,
  • ketogeniczna,
  • odchudzająca,
  • sportowa.

Wszystkie posiłki znajdujące się w diecie pudełkowej są przygotowane przez doświadczonego dietetyka. Dzięki temu dania są zbilansowane i zaopatrują organizm w niezbędne witaminy i minerały. Oferujemy dania z dowozem pod drzwi na terenie całego Rzeszowa.

Samodzielnie wybierasz częstotliwość dostaw oraz dni, w których je realizujemy. W ten sposób zyskujesz pełną kontrolę nad swoim planem żywienia i możesz dostosować go pod swój plan dnia. To niezależność, która pozwoli Ci poczuć prawdziwą wolność!

Dieta na dowóz w Rzeszowie — oszczędź swój czas

Regularne zakupy spożywcze i gotowanie skutecznie ograniczają Twój czas wolny. Każda przygotowana potrawa to również konieczność posprzątania kuchni. Dieta pudełkowa na dowóz to zatem doskonałe rozwiązanie dla wyjątkowo zabieganych osób, które pragną chwili odpoczynku.

Wiemy, jak ważna jest różnorodność, dlatego nasz catering dietetyczny obejmuje różne rodzaje jadłospisów. Zapewniamy zarówno opcje wegetariańskie, jak i mięsne. Proponowane plany żywieniowe są dostosowane także do wyjątkowych potrzeb cukrzyków czy sportowców.

Zapraszamy do poznania pełnej oferty oraz skorzystania z pakietu testowego. Oferujemy posiłki na dowóz na terenie całego Rzeszowa. Zamów próbkę naszej kuchni i poznaj nas bliżej!