Catering dietetyczny Toruń

Miejsce, w którym urodził się Mikołaj Kopernik, jest chętnie obieranym kierunkiem turystycznym. Toruń słynie ze swojej niepowtarzalnej architektury oraz pierników. Odwiedzający doceniają piękną starówkę i urokliwe uliczki. Miejsce to zamieszkuje blisko 200 tysięcy ludzi. Z myślą o ich zdrowiu i wygodzie stworzyliśmy naszą dietę pudełkową na dowóz.

Wygoda i komfort dzięki diecie pudełkowej

Regularne zakupy spożywcze i gotowanie posiłków to czasochłonne czynności, które pozbawiają Cię cennych chwil. Jeśli czujesz, że spędzasz w kuchni zbyt wiele czasu, możesz zdecydować się na catering dietetyczny. W proponowanych przez nas jadłospisach odnajdziesz zróżnicowane wersje planów żywieniowych. Oferujemy m.in. takie opcje, jak:

  • wegetariańska,
  • sportowa,
  • odchudzająca,
  • ketogeniczna.

Dzięki rozbudowanemu menu możesz zdecydować, jaki rodzaj najbardziej Ci odpowiada. Co więcej, zyskujesz możliwość wybrania kaloryczności posiłków, dlatego dieta pudełkowa może być stosowana przez osoby, które chcą zmienić swoją wagę. Dowóz pysznych dań pod drzwi klienta obejmuje obszar całego Torunia.

Samodzielnie wybierasz czas i dni dostaw. W ten sposób możesz kontrolować swój grafik i zagospodarować swój czas w dowolny sposób. Pyszna dieta wegetariańska lub mięsna dotrze do Twojego biura albo domu, tak, by jak najlepiej dopasować się do rutyny dnia.

Dieta na dowóz w Toruniu — poznaj naszą jakość

Wszystkie potrawy przyrządzamy wyłącznie ze świeżych produktów. W ten sposób zyskujemy pewność, że catering dietetyczny najwyższej jakości. Nad zbilansowaniem jadłospisu czuwają doświadczeni dietetycy. To oni dbają o to, by w wybranej przez Ciebie diecie pudełkowej nie zabrakło witamin i minerałów.

Wiemy, jak ważna jest różnorodność, dlatego znajdziesz u nas wersje wegetariańskie, mięsne, a także dopasowane do niektórych dolegliwości zdrowotnych. Nasze usługi cateringu dietetycznego na dowóz są dostępne na terenie Torunia. Zapraszamy do wypróbowania pakietu testowego, by przekonać się, jaki rodzaj jadłospisu spełni Twoje oczekiwania.


.