Catering dietetyczny Tychy

Z myślą o mieszkańcach i osobach pracujących w Tychach proponujemy catering dietetyczny, który polega na codziennym przygotowywaniu i dostarczaniu świeżych posiłków zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. To świetne rozwiązanie dla każdego, kto nie ma czasu lub możliwości samodzielnego przyrządzania jedzenia – zamiast kupować gotowe, wysoko przetworzone produkty ze sklepowych półek lepiej zdecydować się na naszą dietę pudełkową. Przemawia za nią wiele argumentów, o których piszemy poniżej.

Oszczędność czasu i wygoda

To podstawowy czynnik, który przekonuje do sięgnięcia po catering dietetyczny. Żyjąc w zabieganym świecie i poświęcając się pracy, rodzinie czy hobby, trudno o wygospodarowanie kilku godzin na kupienie niezbędnych produktów, przyrządzanie z nich posiłków i pozmywanie naczyń. Decydując się na dietę pudełkową, możesz o tym zapomnieć, bo wszystkim zajmuje się nasz zespół składający się z doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych dietetyków oraz kucharzy.

Zamówione w ramach cateringu dietetycznego dania otrzymujesz każdego dnia bezpośrednio pod swoje drzwi. Dowozimy je punktualnie i w odpowiednio dobranych opakowaniach, które przez długi czas zapewniają zachowanie świeżości, smaku i aromatu zawartości. Wszystkie posiłki są bezpiecznie i praktycznie zapakowane oraz gotowe do spożycia, dzięki czemu możesz je zabrać ze sobą do pracy, szkoły czy na uczelnię.

Smak i świeżość posiłków

Jednym z kluczowych aspektów, które sprawiają, że klienci z Tychów wybierają naszą ofertę, jest smak i świeżość posiłków. Każde danie powstaje z pieczołowicie dobranych, pochodzących od zaufanych dostawców produktów, które prezentują najwyższą jakość. Starannie opracowane i wykonane z największą dbałością o szczegóły pierwsze i drugie śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje są na tyle różnorodne, że każdy znajdzie zestaw odpowiedni pod względem smakowym.

Zbilansowana i zdrowa dieta pudełkowa

Z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że codzienny jadłospis wpływa na Twój organizm pod wieloma względami. Nieprawidłowo dobrana, bazująca na przetworzonych i wysokokalorycznych produktach dieta przyczynia się do pogorszenia zdrowia i sprzyja występowaniu chorób i infekcji, dlatego warto ją zmienić na zdrowe menu dostępne w ramach cateringu dietetycznego oferowanego przez naszą firmę w Tychach.

Proponowane jadłospisy powstają z udziałem doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów od żywienia, a przygotowują je profesjonalni kucharze, co pozwala na połączenie tego, co najważniejsze w przypadku diety pudełkowej: smaku i prozdrowotnych właściwości posiłków. Dzięki temu możemy zaproponować odpowiedni catering dietetyczny osobom zarówno odchudzającym się, jak i aktywnym fizycznie oraz uprawiającym różne sporty, w tym także dyscypliny siłowe. Możliwość indywidualnego dobrania kaloryczności, liczby i zawartości dań sprawia, że dieta pudełkowa może być w stu procentach dostosowana do Twoich potrzeb i wymagań. Wybierz menu dla siebie, złóż zamówienie i przekonaj się o tym osobiście!

5 posiłków / 6 opcji kalorycznych

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kaloryczności

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kalorycznych

cena od 50zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kaloryczności

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 4 opcje kaloryczne

cena od 46zł/dzień

5 lub 6 posiłków / 4 opcje kaloryczne

cena od 58zł/dzień

2,3 lub 4 posiłki / 3 opcje kaloryczne

cena od 45zł/dzień

6 posiłków / 3 opcje kaloryczne

cena od 58zł/dzień

3 posiłki / 3 opcje kaloryczne

cena od 35zł/dzień

2 posiłki / 1 opcja kaloryczna

cena od 39,99zł/dzień