Catering dietetyczny Wrocław

Jesteś osobą aktywną i chcesz się odżywiać zdrowo i pożywnie, ale brakuje Ci czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków? W takim razie nasz catering dietetyczny jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie! Dostarczamy Ci zbilansowane i różnorodne, ale zawsze pyszne i przygotowane przez wykwalifikowanych dietetyków oraz szefów kuchni dania, dzięki którym skutecznie zadbasz o siebie i swój organizm!

Smaczna i zdrowa dieta pudełkowa

Proponujemy bogatą w smaki, aromaty i wartości odżywcze dietę pudełkową we Wrocławiu, która pozwoli Ci oszczędzić czas. Zamiast przeznaczać cenne godziny na samodzielne przygotowywanie posiłków otrzymujesz je wprost do domu. Ty wybierasz menu i częstotliwości dostaw. Możesz zdecydować się na diety różnego rodzaju, które zostały zaprojektowane pod kątem potrzeb wielu osób.

Niezależnie od tego, jakie menu wybierzesz, zapewniamy zawsze świeże i przyrządzone z najlepszych składników posiłki. Dzienny bilans kaloryczny może wynosić od 1000 do 3500 kcal, a liczba dań od 3 do 6, co pozwala na elastyczne dobranie parametrów oferty pod kątem indywidualnych wymagań. W zależności od Twoich potrzeb możesz zdecydować się na dietę pudełkową zarówno jako jedyne, podstawowe źródło pożywienia, jak i jako dodatek, który mieszasz z innymi daniami.

Catering dietetyczny na miarę potrzeb i wymagań

Dlaczego warto korzystać z diety pudełkowej oferowanej we Wrocławiu przez naszą firmę? Podstawowym argumentem jest wygoda – ponieważ otrzymujesz gotowe do spożycia posiłki, możesz zapomnieć o ich mozolnym przygotowywaniu we własnym zakresie, a następnie żmudnym myciu naczyń. My robimy wszystko za Ciebie i dowozimy Twoje ulubione dania wprost pod drzwi Twojego domu czy biura. Catering dietetyczny dostępny w naszej ofercie to równie dobre rozwiązanie dla osób aktywnych, jak i odchudzających się oraz chcących poprawić stan swojego zdrowia.

Proponowane menu jest opracowywane przez doświadczonych dietetyków, którzy uwzględniają potrzeby m.in. klientów zrzucających nadmierne kilogramy. Z myślą o nich powstała dieta o niskim IG, czyli zawierająca składniki pozwalające na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru w krwiobiegu, które skutecznie ułatwiają odchudzanie. Odpowiedni dobór kaloryczności sprawia jednak, że dowolna dostępna w naszej ofercie dieta pudełkowa może pełnić funkcję odchudzającej, ponieważ używamy wyłącznie świeżych, wysokojakościowych i niskoprzetworzonych produktów spożywczych.

Zawsze świeże i różnorodne menu

Zdajemy sobie sprawę z tego, że poza właściwości odżywczymi i prozdrowotnymi klienci oczekują od cateringu dietetycznego także dobrego smaku, dlatego go zapewniamy. Dostarczamy wyłącznie starannie opracowane, smaczne i aromatyczne potrawy z pieczołowicie wyselekcjonowanych artykułów spożywczych. Zachęcamy do sprawdzania zestawów próbnych, które pozwolą Ci zweryfikować jakość naszych dań. Jesteśmy przekonani, że spełnią Twoje wymagania i zechcesz związać się z nami na dłużej, dlatego jeśli poszukujesz diety pudełkowej we Wrocławiu, serdecznie zapraszamy do współpracy i składania zamówień catering dietetyczny!

5 posiłków / 6 opcji kalorycznych

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kaloryczności

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kalorycznych

cena od 50zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kaloryczności

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 4 opcje kaloryczne

cena od 46zł/dzień

5 lub 6 posiłków / 4 opcje kaloryczne

cena od 58zł/dzień

2,3 lub 4 posiłki / 3 opcje kaloryczne

cena od 45zł/dzień

6 posiłków / 3 opcje kaloryczne

cena od 58zł/dzień

3 posiłki / 3 opcje kaloryczne

cena od 35zł/dzień

2 posiłki / 1 opcja kaloryczna

cena od 39,99zł/dzień