Catering dietetyczny Zakopane

Catering dietetyczny Zakopane

Jeśli mieszkasz lub pracujesz w stolicy polskich Tatr i poszukujesz firmy oferującej catering dietetyczny, znajdujesz się we właściwym miejscu. Nasza dieta pudełkowa łączy wszystko, co najlepsze w przypadku tego rodzaju usługi, czyli smak, świeżość, wartość odżywczą i różnorodność posiłków, które dowozimy bezpośrednio do Twojego mieszkania lub firmy. Sprawdź nasze menu, złóż zamówienie i zacznij korzystać z wysokiej jakości cateringu dietetycznego oferowanego w Zakopanem!

Dieta pudełkowa wprost pod Twoje drzwi

Świadomość żywieniowa Polaków rośnie w szybkim tempie, jednak brak czasu sprawia, że wiele osób po prostu nie jest w stanie wdrożyć dobrych zwyczajów w życie. Na szczęście obecnie brak czasu to żaden problem, ponieważ istnieje możliwość zamówienia diety pudełkowej, którą proponuje nasza firma. Oferujemy wyjątkowo różnorodny catering dietetyczny, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Sprawdź dostępne jadłospisy i przekonaj się o tym!

Dlaczego chcesz zdecydować się na catering dietetyczny? Jeśli zależy Ci na zdrowym odżywianiu, przy wyborze menu kieruj się przede wszystkim indywidualnymi upodobaniami – bogactwo smaków pozwoli Ci na precyzyjne dobranie posiłków pod ich kątem. Z kolei dla osób odchudzających się przygotowaliśmy menu ze składników o niskim indeksie glikemicznym, które ograniczają i spowalniają wyrzut insuliny we krwi i tym samym umożliwiają utrzymanie prawidłowego poziom cukru w organizmie. Decydując się na pudełkową dietę odchudzającą, kluczowe jest ustalenie kaloryczności nieco poniżej dziennego zapotrzebowania energetycznego, tak aby sukcesywnie i zarazem bezpiecznie pozbywać się zbędnych kilogramów.

Wygodny i smaczny catering dietetyczny

Kilka z proponowanych jadłospisów jest przewidzianych także dla osób aktywnych. Niezależnie od tego, czy spędzasz czas w ruchu podczas treningów, w trakcie pracy, czy po prostu na co dzień, znajdziesz u nas odpowiednie menu. Bez względu na to, na które z nich się zdecydujesz, możesz oczekiwać połączenia świeżych i zdrowych składników z pysznymi i różnorodnymi przepisami. Dzięki cateringowi dietetycznemu poprawisz stan zdrowia, utrzymasz formę i jednocześnie będziesz cieszyć się wyjątkowym smakiem potraw dostarczanych wprost pod Twoje drzwi mieszkania lub biura w Zakopanem.

Kwestie zdrowotne i smakowe są bardzo istotne i wiele klientów wybiera naszą dietę pudełkową właśnie z uwagi na nie, jednak równie ważnym aspektem usługi jest wygoda. Jeśli brak czasu uniemożliwia Ci przygotowywanie świeżych posiłków, catering dietetyczny stanowi rozwiązanie tego problemu. Zapomnij o spędzaniu długich godzin w kuchni na gotowaniu i wymyślaniu dań – zdecyduj się na gotowy jadłospis, który w określonych przez Ciebie dniach jest dowożony pod Twój adres.

Zapewniamy terminowe dostawy i zawsze świeże oraz smaczne menu spełniające określone wymagania dotyczące zawartości, kaloryczności i liczby posiłków. Zapraszamy do współpracy wszystkich klientów z Zakopanego, którzy chcą się zdrowo odżywiać, oszczędzając czas na gotowaniu. Zachęcamy do wybierania jadłospisu i wypróbowania pakietów testowych, aby osobiście przekonać się o jakości naszej oferty!

5 posiłków / 6 opcji kalorycznych

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kaloryczności

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kalorycznych

cena od 50zł/dzień

5 posiłków / 5 opcji kaloryczności

cena od 45zł/dzień

5 posiłków / 4 opcje kaloryczne

cena od 46zł/dzień

5 lub 6 posiłków / 4 opcje kaloryczne

cena od 58zł/dzień

2,3 lub 4 posiłki / 3 opcje kaloryczne

cena od 45zł/dzień

6 posiłków / 3 opcje kaloryczne

cena od 58zł/dzień

3 posiłki / 3 opcje kaloryczne

cena od 35zł/dzień

2 posiłki / 1 opcja kaloryczna

cena od 39,99zł/dzień