Catering domowy

Catering na wesele

Planujesz zorganizować wesele i chcesz mieć pewność, że wszystko będzie zapięte na ostatni guzik? Marzysz o tym, aby w czasie wesela nie zabrakło przekąsek i nikt nie był głodny? Świetnie trafiłeś! W ofercie Eat Lovers mamy też catering na wesele: zatrudniamy doskonałych kucharzy, korzystamy ze świeżych składników, a dania dostarczamy w specjalnych pojemnikach.

Catering na wesele zawsze dopasowujemy do charakteru wesela oraz tematu przewodniego, uwzględniamy ilość zaproszonych gości oraz doradzamy co do menu. Zależy nam nie tylko na tym, że będziesz kolejną osobą, która nam zaufała, ale też była w pełni zadowolona z naszych usług cateringowych.


Skontaktuj się z nami!
 

Potrzebujesz catering na event firmowy?

Szukasz catering okolicznościowy? Skontaktuj się z nami!

Catering – impreza plenerowa

Jeśli Twojej firmie potrzebny jest catering, impreza plenerowa w naszym wykonaniu to najlepsza z dostępnych opcji. Nasz zgrany zespół pracowników zadba o odpowiednie przygotowanie miejsca, wyjątkowe, smaczne jedzenie i profesjonalną obsługę kelnerską. Zapewnimy catering na piknik idealnie dostosowany do Twoich oczekiwań.


Zorganizujemy dla Ciebie perfekcyjnie zaplanowany piknik firmowy na Śląsku i w Małopolsce – sprawdź nas! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!


Skontaktuj się z nami!

Oferujemy

Namioty i hale namiotowe
Wyposażenie: stoły, krzesła, zestawy biesiadne
Nagłośnienie, oświetlenie, obsługa muzyczna
Grille z obsługą kucharską
Pikniki z obsługą kucharską i kelnerską
Potrawy grillowane na świeżo przy kliencie lub wydawane w formie bufetu
Specjalne osobne menu dla dzieci + Kids Corner
Dmuchańce i atrakcje dla dzieci, animacje
Naczynia i sztućce jednorazowe lub zastawa porcelanowa
Piwo, wino lub inne drinki i alkohole