Catering domowy

Catering Wigilijny

Planujesz zorganizować przyjęcie wigilijne w domu lub w firmie? Chcesz, aby jedzenie w czasie tej uroczystości było smaczne i elegancko podane? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wigilijnej, dzięki której nie tylko zaopatrzysz się w świąteczne dania, ale też zaoszczędzisz czas.

Catering wigilijny Eat Lovers dostarczamy w specjalnych pojemnikach, a posiłki są od razu gotowe do podania, dzięki temu nie będziesz musiał martwić się ich podgrzewaniem. Jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości serwis obiadowy razem z meblami i wyposażeniem.


Skontaktuj się z nami!
 

Potrzebujesz catering na event firmowy?

Szukasz catering okolicznościowy? Skontaktuj się z nami!

Catering Wielkanocny

Przygotowujesz się do organizacji przyjęcia wielkanocnego dla swojej rodziny lub pracowników? Chcesz, aby o catering wielkanocny zadbała zewnętrzna firma cateringowa? To koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, dzięki której zaopatrzysz się w smakowite i świeże dania świąteczne. Wszystkie dostarczane przez nas dania wielkanocne i napoje są ciepłe i gotowe do podania. Świadczymy usługi cateringowe na Śląsku i w Małopolsce na najwyższym poziomie oraz zawsze stawiamy na kompleksowość usług, co sprawi, że nasz catering na Wielkanoc spełni Twoje oczekiwania.


Skontaktuj się z nami!

Oferujemy

Namioty i hale namiotowe
Wyposażenie: stoły, krzesła, zestawy biesiadne
Nagłośnienie, oświetlenie, obsługa muzyczna
Grille z obsługą kucharską
Pikniki z obsługą kucharską i kelnerską
Potrawy grillowane na świeżo przy kliencie lub wydawane w formie bufetu
Specjalne osobne menu dla dzieci + Kids Corner
Dmuchańce i atrakcje dla dzieci, animacje
Naczynia i sztućce jednorazowe lub zastawa porcelanowa
Piwo, wino lub inne drinki i alkohole