Dieta 1500 kalorii – catering dietetyczny

Jeśli chcesz szybko zrzucić zbędne kilogramy w bezpieczny dla zdrowia sposób, świetną opcją dla Ciebie będzie dieta 1500 kcal. Jest to jedna z najbardziej uniwersalnych diet odchudzających, służących do redukcji masy ciała, ale bez uczucia głodu. Powinna być ułożona i zbilansowana w taki sposób, żeby dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników. Sięgnij po nasz dietetyczny catering 1500 kcal i schudnij bezpiecznie!

Przykładowy jadłospis na diecie 1500 kcal

Zastanawiasz się, co jeść, żeby schudnąć, a jednocześnie nie nabawić się niedoborów i problemów zdrowotnych? Pomożemy Ci zbilansować jadłospis w taki sposób, żeby odchudzanie było łatwe i przyjemne. Korzystając z cateringu 1500 kalorii, schudniesz, jedząc to, co lubisz i nie zastanawiając się, czy czegoś Ci nie brakuje. Wybierz spośród naszych gotowych jadłospisów:

  • jeśli nie jesz mięsa, ale lubisz ryby, mamy dla Ciebie propozycję wegetariańską z dodatkiem ryb,
  • dla wegan i wegetarian proponujemy jadłospis bezmięsny w opcji 1500 kcal,
  • dla osób jedzących mięso sprawdzi się niskoenergetyczna opcja diety ketogenicznej.

W naszym cateringu dietetycznym codziennie otrzymasz 4-5 gotowych pełnowartościowych posiłków zgodnych z Twoimi indywidualnymi preferencjami.

Dla kogo dieta 1500 kalorii?

Niskoenergetyczna dieta przeznaczona jest dla osób z nadwagą i otyłością, chcących skutecznie i bezpiecznie zredukować masę ciała. Zaleca się ją osobom, których całkowita przemiana materii wynosi około 2000-2500 kcal, tak, by deficyt kaloryczny nie był zbyt wysoki. Nadaje się dla kobiet i mężczyzn prowadzących siedzący tryb życia i uprawiających umiarkowaną aktywność fizyczną. Zapewnia bezpieczną utratę masy ciała na poziomie około kilograma tygodniowo. Aby wspomóc odchudzanie, warto:

  • pamiętać prawidłowym nawodnieniu organizmu, czyli pić około 2 litrów wody dziennie,
  • jeść regularnie, a ostatni posiłek zjadać około 2-3 godzin przed położeniem się spać,
  • zrezygnować ze słodyczy i słodkich napojów,
  • zwiększyć aktywność fizyczną spacerując lub jeżdżąc na rowerze zamiast samochodem.