Catering, dieta 2500 kcal - EatLovers.eu

Dieta 2500 kalorii

Osoby aktywne fizycznie i uprawiające sport potrzebują też odpowiedniej diety. Przy codziennych treningach zapotrzebowanie energetyczne rośnie, dlatego nie powinno się pozwalać sobie na zbyt duży deficyt kaloryczny. Dieta 2500 kcal sprawdzi się doskonale dla osób aktywnych i lubiących ruch, które chcą zachować dobrą sylwetkę.

Zdrowy catering 2500 kcal

Jeśli prowadzisz aktywny tryb życia i nie chcesz tracić czasu w kuchni, a zależy Ci na zdrowym żywieniu, świetną opcją dla Ciebie będzie dietetyczny catering 2500 kcal. W ramach naszej diety pudełkowej codziennie dostarczymy Ci 5-6 pełnowartościowych posiłków, które dostarczą Twojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników. Sprawdź catering:

  • wegetariański o podwyższonej do 2500 kalorii wartości energetycznej,
  • tradycyjny dla sportowców i osób aktywnych fizycznie.

Pamiętaj, że lepiej zjeść więcej mniejszych porcji w krótkich odstępach czasu, niż mniej zbyt sytych posiłków. Nasz catering przeznaczony dla osób uprawiających sport składa się z sześciu posiłków dziennie. Jadłospisy przygotowane przy współpracy z naszymi dietetykami dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych mikro i makroelementów. Średni tygodniowy bilans mikroskładników to ok. 20-25% energii z białka, 30-35% z tłuszczy i 45-50% z węglowodanów.

Dla kogo dieta 2500 kalorii?

Zastanawiasz się, czy dieta 2500 kalorii jest odpowiednia dla Ciebie? Odpowiedź brzmi TAK, jeśli jesteś osobą, która:

  • pracuje fizycznie i jednocześnie uprawia przynajmniej umiarkowaną aktywność fizyczną,
  • aktywnie trenuje kilka razy w tygodniu przy siedzącym trybie pracy,
  • ma zmienny tryb pracy lub prowadzi działalność gospodarczą, a jednocześnie uprawia sport,
  • chce budować dobrą formę i kondycję.

Jeśli zależy Ci na zdrowym trybie życia i chcesz dbać o swoje ciało, pamiętaj, żeby jeść regularnie, nie przejadać się i nie chodzić spać z przepełnionym żołądkiem. Bardzo ważne jest również odpowiednie nawodnienie organizmu, czyli dostarczanie sobie przynajmniej dwóch litrów wody dziennie.