Dlaczego my?

W EatLovers na pierwszym miejscu jest jakość!

Jakość produktów, z których przygotowujemy dla Was nasze diety. D0 przygotowania każdego posiłku wykorzystujemy najwyższej jakości produkty pochodzące z …

Wszystkie nasze produkty są codzienni rano do nas dostarczane, nic nie jest magazynowane ani przetrzymywane. Ma być świeże i aromatyczne.

Zespół EatLovers

Nasz zespół to doświadczeni profesjonalni kucharze ze stażem pracy w renomowanych restauracjach, kochający swoją pracę i w każdy posiłek wkładający swoje serce. A także opieka dietetyka nad każdym naszym klientem oraz każdym posiłkiem.

Dbałość o każdy szczegół

Nie tylko sprawdzamy kaloryczność naszych posiłków ale zwracamy szczególną uwagę na makroskładniki a także, co wyróżnia nas na tle konkurencji – każdy posiłek jest ważony.

Dostawa cateringu EatLovers

Wiadomo, że jemy również a może nade wszystko oczami dlatego jakość naszych usług to również najładniejsze pudełko transportowe na rynku, które oprócz tego, że jest ładne, zapewnia bezpieczny transport Waszej diety, używamy białych tacek z tworzywa, które w 50% pochodzą z recyclingu oraz folii, które nie parują a każdy posiłek jest precyzyjne opisany na naszych pięknych nalepkach (tu powinno być inne słowo). 

Dostawy na czas

Dziś zamawiasz – od jutra zaczynasz ze swoją nową dietą! Pracujemy po to, żeby Twoja dieta była zawsze na czas, wtedy kiedy jej potrzebujesz. Nasi kucharze sprawią, że twoje podniebienie oszaleje i nie będziesz już chciał stołować się gdzie indziej.

Konsultacja dietetyczna

Jeśli nie wiesz co dla Ciebie najlepsze, zawsze możesz liczyć na nieodpłatną konsultację z naszym dietetykiem, który pomoże wybrać najlepszą dla Ciebie dietę i odpowiednią kaloryczność.

Elastyczna zmiana dostaw

Jeśli wyjeżdżasz, niczym się nie przejmuj! Możesz ile razy potrzebujesz tyle razy zmieniać adres dostawy a Twoja dieta zawsze podąży za Tobą. Jeśli się okaże, że wyjeżdżasz w miejsce, gdzie jeszcze nie dowozimy naszych diet – po prostu zawieszasz bez kosztowo dostawy a po powrocie znów zaczniemy dostarczać twoją dietę.

Rabaty dla stałych klientów

Doceniamy lojalność naszych klientów. Już dziś w ramach programu lojalnościowego mogą kupować taniej a pracujemy nad jeszcze bardziej zaawansowanym programem premiującym zadowolonych klientów.