Catering firmowy

Catering konferencyjny i szkoleniowy

Konferencje i kongresy to najczęściej bardzo trudne i logistycznie skomplikowane imprezy, prawda? Dlatego tak ważne jest posiadanie kompetentnej firmy cateringowej.

Wykonujemy nasze usługi cateringowe na najwyższym poziomie, wspieramy organizatorów, dając im poczucie bezpieczeństwa i pewności. Nasz catering na konferencje jest zawsze przemyślany tak, aby każda z obecnych osób była zadowolona z menu. Dbamy nie tylko o to, aby ustalone menu konferencyjne było jak najlepiej dopasowane do oczekiwań klientów, ale również o każdy detal związany z realizacją zlecenia. Zapewniamy kompleksową obsługę dla firm szkoleniowych oraz instytucji edukacyjnych. Przygotujemy catering konferencyjny także na jednorazowe, pojedyncze szkolenia. Oferujemy menu cateringowe dopasowane do indywidualnych oczekiwań zamawiającego lub w zależności od możliwości budżetu.


Skontaktuj się z nami!
 

Potrzebujesz catering na event firmowy?

Szukasz catering okolicznościowy? Skontaktuj się z nami!

Szkolenia firmowe

Catering na szkolenie może zostać przygotowany w wersji ekonomicznej - z wykorzystaniem wyposażenia zamawiającego lub w wariancie ekskluzywnym, gdzie dostarczamy niezbędne wyposażenie, stoły i inne meble eventowe oraz przygotujemy catering na szkolenie na najwyższym międzynarodowym poziomie, zapewniając też obsługę kelnerską.


Zorganizujemy dla Ciebie perfekcyjnie zaplanowaną konferencję na Śląsku i w Małopolsce – sprawdź nas! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!


Skontaktuj się z nami!

Oferujemy

Namioty i hale namiotowe
Wyposażenie: stoły, krzesła, zestawy biesiadne
Nagłośnienie, oświetlenie, obsługa muzyczna
Grille z obsługą kucharską
Pikniki z obsługą kucharską i kelnerską
Potrawy grillowane na świeżo przy kliencie lub wydawane w formie bufetu
Specjalne osobne menu dla dzieci + Kids Corner
Dmuchańce i atrakcje dla dzieci, animacje
Naczynia i sztućce jednorazowe lub zastawa porcelanowa
Piwo, wino lub inne drinki i alkohole