O firmie

Cześć, to My! Eat Lovers!

Czy wiesz, kto stoi za tym, by pod Twoje drzwi codziennie była dostarczona dieta pudełkowa czy catering dietetyczny? To właśnie pracownicy Eat Lovers, którzy tworzą zgrany i kreatywny zespół.

A zaczęło się to wszystko od dwóch braci, którzy po kilku latach zdecydowali się połączyć swoje braterskie siły, by zbudować firmę o uznanej renomie, która nie tylko zaspokaja różne potrzeby, ale jest także przydatna dla świata i rozwiązuje konkretne problemy. Tak właśnie powstało przedsiębiorstwo społeczne Eat Lovers, które ma catering dietetyczny, bistro online oraz catering eventowy.

[devvn_ihotspot id=”15095″]

Eat Loversy - kochamy jeść, kochamy ludzi!

Naszą misją oprócz miłości do jedzenia jest danie szansy tym, którym tej szansy odmówiono. Aktywizowane do działania są również osoby niepełnosprawne. Dzięki czemu mogą nie tylko zarabiać, ale także normalnie funkcjonować w społeczeństwie.

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy przez ten rok! Zaczynając od bistro online, przez posiłki dla pracowników i catering eventowy, kończąc na diecie pudełkowej! To również dodaje nam wiary, że mimo trudności są przed nami ogromne możliwości!

Dietetycy Eat Lovers
ARTUR ARCISZEWSKI
ARTUR ARCISZEWSKI
Dietetyk sportowy, trener personalny

Zawodowo zajmuje się prowadzeniem pod względem dietetycznym i treningowym zarówno amatorów sportu, jak i wyczynowych sportowców .

Zachęca, aby jeść z Eat Lovers, jeść smacznie i trzymać formę tak jak on i jego podopieczni. Artur czuwa nad Waszą dietą sportową oraz składem makroskładników! Poza tym Artur jest twórcą diety uzupełniającej dla sportowców, którą nazwaliśmy Dieta Archiego. Archi jest otwarty na Wasze zapytania – śmiało piszcie do niego na fanpagu na FB!

NATALIA ZGAJEWSKA
NATALIA ZGAJEWSKA
Dietetyk

Natalia jest absolwentką Wydziału Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, gdzie uzyskała wykształcenie Magistra Dietetyki. Pogłębianie wiedzy sprawiło, że zdrowy styl życia i racjonalne odżywianie stały się jej pasją. Przygotowując diety dla Eat Lovers, dba o to, aby były one zdrowe, prawidłowo zbilansowane i pełnowartościowe.

Jeśli potrzebujesz konsultacji dietetycznej, indywidualnego planu żywienia, chcesz schudnąć, przytyć lub masz inne dylematy związane z odżywieniem to zapraszamy do kontaktu.

ZUZANNA NOWAK
ZUZANNA NOWAK
Dietetyk

Jest dyplomowanym dietetykiem klinicznym i sportowym. Ukończyła studia wyższe na Śląskim Uniwersytecie Medycznym oraz studia podyplomowe związane z żywieniem osób aktywnych fizycznie na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Na co dzień współpracuje z pacjentami on-line i dba, aby diety w Eat Lovers były nie tylko smaczne, ale i zdrowe! W swojej praktyce stosuje podejście holistyczne do pacjenta. Skupia się na przyczynie, nie tylko na objawie.

Nasi partnerzy

Catering dietetyczny - jak zacząć?

Zdecydowałeś się już na catering dietetyczny? Doskonale! Poznaj naszą pełną ofertę cateringu dietetycznego i zacznij jeść zdrowo już dziś!
Sprawdź dostępne menu oraz cennik poszczególnych diet pudełkowych i śmiało zamawiaj online najlepszy catering dietetyczny w Polsce! Jeśli nie jesteś pewien, czy dana dieta pudełkowa jest dopasowana do Twoich potrzeb, to w dowolnej chwili możesz zasięgnąć darmowej porady naszych dietetyków!

Poznaj nasz nowy brand #FitLodówka

Fit Lodówka – to proste i zdrowe rozwiązanie dla każdego klubu sportowego lub firmy.

Możesz wzbogacić jadłospis swoich klubowiczów lub pracowników o odpowiednie i zdrowe produkty, a poczują przypływ dobrej energii i zauważą, że lepiej się czują i osiągają lepsze efekty w treningu lub w pracy.

Chcesz aby #FitLodówka stała u Ciebie w lokalu? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz i zapytaj o ofertę!

Oferujemy catering dietetyczny:

Catering dietetyczny Katowice
Catering dietetyczny Sosnowiec
Catering dietetyczny Gliwice
Catering dietetyczny Siemianowice Śląskie
Catering dietetyczny Dąbrowa Górnicza
Catering dietetyczny Tychy
Catering dietetyczny Ruda Śląska

Catering dietetyczny Tychy
Catering dietetyczny Ruda Śląska
Catering dietetyczny Będzin
Catering dietetyczny Chorzów
Catering dietetyczny Mysłowice
Catering dietetyczny Świętochłowice
Catering dietetyczny Kraków

Catering dietetyczny Warszawa
Catering dietetyczny Rzeszów
Catering dietetyczny Kielce
Catering dietetyczny Radom
Catering dietetyczny Wroclaw
Catering dietetyczny Lublin