Pierwsza Komunia Święta i Chrzest

Catering domowy

Pierwsza Komunia Święta

Komunia Twojego dziecka to wyjątkowe przeżycie, a więc w tym dniu cała Twoja uwaga powinna być poświęcona dziecku i gościom – resztę pozostaw nam! Zamów catering na komunię, a sam skup się na tym, aby celebrować Święto Twojego dziecka!

Zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie obsłużyć każdą imprezę okolicznościową i zadbać o catering na najwyższym poziomie. Wśród często obsługiwanych przez nas wydarzeń są właśnie imprezy komunijne, gdzie catering na przyjęcie komunijne jest podstawą. Przygotowujemy nie tylko świeże i smaczne dania, ale też skutecznie doradzamy w zakresie wyboru menu, a także ilości zamawianych dań i napojów.


Skontaktuj się z nami!
 

Potrzebujesz catering na event firmowy?

Szukasz catering okolicznościowy? Skontaktuj się z nami!

Catering okolicznościowy

Firma cateringowa Eat Lovers zorganizuje wspaniałe przyjęcie w Twoim domu - bez względu na okazję, staniemy na wysokości zadania. Kilkuletnie doświadczenie i profesjonalny zespół gwarantuje najwyższą jakość usług. Z radością zadbamy o Twój catering okolicznościowy: ułożymy odpowiednie menu, przygotujemy potrawy, odpowiednio podamy i obsłużmy Gości. Jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości serwis obiadowy razem z meblami i wyposażeniem.


Skontaktuj się z nami!

Oferujemy

Namioty i hale namiotowe
Wyposażenie: stoły, krzesła, zestawy biesiadne
Nagłośnienie, oświetlenie, obsługa muzyczna
Grille z obsługą kucharską
Pikniki z obsługą kucharską i kelnerską
Potrawy grillowane na świeżo przy kliencie lub wydawane w formie bufetu
Specjalne osobne menu dla dzieci + Kids Corner
Dmuchańce i atrakcje dla dzieci, animacje
Naczynia i sztućce jednorazowe lub zastawa porcelanowa
Piwo, wino lub inne drinki i alkohole