Catering firmowy

Piknik firmowy

Chcesz zorganizować piknik firmowy? Dobrze trafiłeś! Specjalnością naszej firmy jest organizacja pikników dla dużych firm i korporacji. Wiemy, że spotkania pracowników są niezwykle ważne w ich integracji oraz kształtowaniu opinii o zarządzie, a dobry dobór jedzenia ma także pozytywny wpływ na atmosferę spotkania. To dlatego nasz catering firmowy ma menu obfitujące w wiele interesujących pozycji. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie: możemy zorganizować imprezę w plenerze zarówno dla kilkuset, jak i kilku tysięcy osób. Piknik firmowy w naszym wykonaniu to przede wszystkim kompleksowość usług. Wystarczy wskazać nam odpowiednie miejsce i zaprosić gości, a resztą zajmiemy się my – zewnętrzna firma cateringowa.


Skontaktuj się z nami!
 

Potrzebujesz catering na event firmowy?

Szukasz catering okolicznościowy? Skontaktuj się z nami!

Catering – impreza plenerowa

Jeśli Twojej firmie potrzebny jest catering, impreza plenerowa w naszym wykonaniu to najlepsza z dostępnych opcji. Nasz zgrany zespół pracowników zadba o odpowiednie przygotowanie miejsca, wyjątkowe, smaczne jedzenie i profesjonalną obsługę kelnerską. Zapewnimy catering na piknik idealnie dostosowany do Twoich oczekiwań.


Zorganizujemy dla Ciebie perfekcyjnie zaplanowany piknik firmowy na Śląsku i w Małopolsce – sprawdź nas! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!


Skontaktuj się z nami!

Oferujemy

Namioty i hale namiotowe
Wyposażenie: stoły, krzesła, zestawy biesiadne
Nagłośnienie, oświetlenie, obsługa muzyczna
Grille z obsługą kucharską
Pikniki z obsługą kucharską i kelnerską
Potrawy grillowane na świeżo przy kliencie lub wydawane w formie bufetu
Specjalne osobne menu dla dzieci + Kids Corner
Dmuchańce i atrakcje dla dzieci, animacje
Naczynia i sztućce jednorazowe lub zastawa porcelanowa
Piwo, wino lub inne drinki i alkohole