Wiosenna akcja – Kobieta Cud

Wiosenna akcja

Kobieta Cud

Jesteś wiecznie na diecie i stoisz w miejscu?

Co więcej… po jedzeniu dalej chcesz jeść, a Twoja sylwetka jest bez zmian? To może najwyższy czas skończyć z dietami i postawić na metamorfozę siebie i swojego stylu życia na zdrowy?

My Tobie w tym pomożemy!

Wraz z Dominiką Waksmundzką, naszą ambasadorką oraz fitness coachem posiadającym 6 letnie doświadczenie w branży, zapraszamy Ciebie do udziału w wiosennej akcji KOBIETA CUD! Dominika jest trenerką personalną, instruktorką fitness i właścicielką firmy Forma na lata. Już od jakiegoś czasu organizuje obozy, fitness eventy oraz marathony. Dlatego to właśnie pod jej pilnym okiem i doświadczeniem będziesz mogła wreszcie odmienić swoje życie!

Dlaczego warto?

  • MASZ PEWNOŚĆ OSIĄGNIĘCIA oczekiwanego efektu, dzięki dopasowanej dla Ciebie diecie, którą przyrządzi dla Ciebie Eat Lovers z profesjonalnymi dietetykami na czele
  • ZYSKUJESZ dodatkowy czas którego zawsze Ci brakuje dzięki temu, że już nie będziesz musiała gotować
  • ZAOSZCZĘDZISZ pieniądze które często są marnowane na nieudane zakupy spożywcze, w zamian za które możesz mieć pyszne i zdrowe jedzenie od Eat lovers
  • Będziesz mieć okazję skorzystania z bezpłatnych zajęć fitness online z doświadczoną trenerką Dominiką, która zaopiekuje się Tobą podczas wspólnych treningów!
  • Biorąc udział w konkursie masz szansę wygrać 3 dniowy wyjazd na obóz fitnessowy, który spełni Twoje marzenia o aktywnym wypoczynku w pięknym miejscu i cudownej atmosferze! Sprawdź!

A więc, bierzcie od życia to co Wam się należy i pamiętajcie!

Dążenie do perfekcji jest trudne, ale dążenie do balansu jest jeszcze trudniejsze.

Zasady akcji:

1. Kup dietę pudełkową Eat Lovers na 20 lub 30 dni i weź udział w wiosennej akcji KOBIETA CUD.

2. Przez cały miesiąc będziesz mogła z nami ćwiczyć, jeść i chudnąć, a później za to otrzymać nagrody! Ale to nie wszystko! W ramach akcji możesz skorzystać z darmowej konsultacji dietetycznej Zuzanny Nowak oraz trenera personalnego Artura Arciszewskiego.

3. Aby otrzymać trzy główne nagrody, trzeba zrobić zdjęcie PRZED i PO swojej sylwetki, być aktywną oraz nagrać filmik i wysłać nam na catering@eatlovers.eu na koniec akcji.

I miejsce – największa metamorfoza oceniania na podstawie zdjęć przed i po.

II miejsce dla osoby, która będzie najbardziej aktywna i wrzuci największą ilość relacji i postów w ciągu miesiąca z akcji Kobieta Cud, oznaczając przy tym Eat Lovers oraz Dominikę.

III miejsce dla osoby, która nagra krótki kreatywny filmik o tym dlaczego chce wziąć udział w akcji.

Nagrody:

1 miejsce: Obóz Forma na lata 21-23 maj 2021 r. Poronin, Zakopane

2 miejsce: 7 dni diety Eat Lovers za darmo, voucher Care4you na trening EMS w Katowicach oraz 15% zniżki na Obóz Forma na lata

3 miejsce: 3 dni diety Eat Lovers za darmo, plan treningowy od Artura Arciszewskiego, voucher Care4you na trening EMS w Katowicach oraz 10% zniżki na Obóz Forma na lata

Regulamin promocji dostępny tutaj.

Jak będziemy Cię wspierać?

Musisz dołączyć się do naszej grupy na facebooku „Zdrowe odżywianie bez tajemnic, live-treningi, wiedza” gdzie będziemy dzielić się swoją wiedzą przez cały marzec m.in: 4 filmiki treningowe od Dominiki Waksmudzkiej:

◆ 15 MIN. TRENING NA BRZUCH I BOCZKI
◆ 15 MIN. TRENING NA JĘDRNE POŚLADKI
◆ 15 MIN. TRENING Z GUMAMI
◆ 15 MIN. TRENING NA SMUKŁE RAMIONA

oraz LIVE nagrania:

◆ na temat zdrowego odżywiania
◆ czym jest trening EMS

Wiosenne zniżki na catering dietetyczny Eat Lovers:

przy zamówieniu na 20 dni -15% zniżki na hasło: #kobietacud20
przy zamówieniu na 30 dni -20% zniżki na hasło: #kobietacud30

Także zapraszamy wszystkich uczestników na bezpłatny program Metamorfoza na lata

ZOBACZ PROGRAM METAMORFOZA NA LATA